17 Ocak 2013 Perşembe

abiye

"Abiye, kadnlarn en çok tercih ettikleri elbise modellerinin banda gelmektedir. Günlük giyimin dnda abiyeler daha çok özel gecelerde, kutlama ve partilerde giyilirler. Özel tasarm bu kyafetler kl ve zerafeti temsil etmektedir. Türkiyede bir çok moda evi kendi tasarm abiye modellerini üretmektedir. Bunun dnda abiye modelleri kendi içinde, parti, balo, sahne ve vb alt kategorilere ayrlmaktadr.

Kısa abiye modelleri genelde yaz mevsiminde tercih edilen bir elbise modelidir. kısa hanmlarn tercih ettii bu model. Kadına daha zarif ve uzun bir görünüm kazandrr. Abiyeyeler genelde düünlerde giyildikleri için, oldukça fazla abartya kaçlm modellerde mevcuttur. Abiye alrken nerede giyileceine göre bir model belirlemek çok daha mantkldr.

Fiyat olarak dier elbise modellerine oranla çok daha pahal olan bu elbiseler için bir çok moda evi kendi tasarmlar gerçekletirmektedir., özellikle istanbulda uygun fiyatlara abiye satan moda evleri mevcuttur. yi bir aratrma ile aksaray, merter civar semtlerde uygun fiyatl özel tasarm abiye modelleri bulmak mümkün olduu gibi bebek ve nianta semtlerinde ise dünyaca ünlü modaclarn tasarmlarn görebilirsiniz."

16 Ocak 2013 Çarşamba

2013 elbise modelleri

2013 Elbise Modelleri

2013 Elbise Modelleri yavaş yavaş vitrinde yer bulmaya başladı.Bizde bu konumuzda 2013 elbise modası nedir ne değildir, detaylı bir inceleme yapmak istedik. Öncelikle renklerden başlayalım. Bu yılın renkleri kırmızı. Yani vitrinlerde bu yıl oldukça fazla kırmızı elbise göreceksiniz. Hazırlığınızı ve alışverişlerinizi, örneğin ayakkabı, mont gibi diğer kıyafetlerinizi veya ayakkabılarınızı kırmızı elbiseler göre seçseniz iyi olur.

Siyah renkli elbise modelleride bu sene oldukça moda. Özellikle mango ve zaranın 2013 elbise modelleri cidden harika, özel gecelerde giymek için birebir.

Bildiğiniz gibi tüm tekstil ürünlerinde çinden gelenler özellikle bir vergi artışı oldu, haliyle bu vergi artışı direk tüketici fiyatlarına yansıdı. Elbise fiyatları bu nedenle sizlere daha pahalı gelebilir nedeni geçenlerde yapılan vergi artışı neyse biz hemen konumuza devam edelim.

2013 yılı modasının en önemli özelliklerinden biri ise elbiselerin boylarının çok daha kısa olması, bershka mesela etek boylarını bir hayli kısalttı, kimbilir belki kumaştan tasarruf yapıyor olabilirler, 2013 elbise dediğimizde ilk aklımıza yani benim aklıma gelen marka lanvin ise desenli elbiseleri ile oldukça beğenimi kazandı. lanvin 2013 elbise modellerinide sizlere tavsiye ederim.

şimdilik  bu kadar 2013 elbise modelleri ile yazmaya devam edicem bağlantıda kalın.

15 Ocak 2013 Salı

ABİYE BUDUR: Pull And Bear 2013 Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Pull And Bear 2013 Elbise Modelleri: Gençlerin çok sevdiği markalardan Pull and bear 2013 elbise modellerini sitesinde satışa sundu ve her geçen gün yeni elbise modellerini ek...

14 Ocak 2013 Pazartesi

ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modeller...

elbise budur: ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri: ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri : Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister.

Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister. Güzel görünmenin anahtarlarından biride abiye elbise modelleridir.
Abiye, bazen işi bilmeyen kadınların elinde bir moda felaketine dönüşmekte. Abiye elbise modellerinin kullanım alanları özel geceler olduğu için en abartılı abiye modelini giymek, gecenin en şık insanı olacağınız anlamına gelmez. Yerine göre giyebileceğiniz farklı abiye modelleri mevcuttur.

Mesela 2013 yılının uzun abiye modellerini incelediğim kadarıyla muhteşem, ama kısa boylu hanımların uzun abiye modelleri seçerken dikkatli olması gerekir. Eğer illa uzun abiye modeli beğendiyseniz mutlaka yırtmaçlı olmasına dikkat ediniz. Uzun hanımlar ise bu konuda daha şımarık davranabilirler, kısa abiye modelleri ve uzun abiye modellerinden dilediklerini giymekte özgürler.
2013 abiye modellerinde dikkat ettiğim bir diğer şey ise artık, kabarık, taşlı, pullu abiye modellerinin yerini, sade ve daha düz renkli modellerin alması. Yani bundan sonra Bülent Ersoy gibi kadınları düğünlerde daha az göreceğimiz için modacılara burdan teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Birazda renklerden bahsedelim. Mesela siyah abiye modellerini daha çok, işle ilgili gecelerde veya galalarda giymeniz, size zarif ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Siyah abiyeler zerafetin kapısını aralar. Esmer bir teniniz var ise kırmızı abiye modellerini tercih edebilirsiniz, kırmızı abiyeler her zaman kadını oldukça dişi ve çekici gösterir, hatta dozu biraz daha abartıp derin yırtmaçlı abiye modeline yönelmeniz erkekler üzerinde kimyasal silah etkisi yaratabilir. Düğün, nişan vb. organizasyonlarda ise mavi abiye modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki koleksiyonda ağırlıklı olarak uzun abiyeler mevcut, bunların dışında kırmızı, siyah abiye modelleride fazlasıyla var. mavi abiyeler için yakında ayrı bir konu açmayı düşünüyorum. Yani farklı abiye modellerinide zamanla yüklemeye devam edicem, bağlantıda kalın :)

Neyse lafı çok uzattım, bu konuda paylaştığım abiye modelleri, 2013 yılının abiye modelleridir.
Çoğu ünlü moda evlerinin koleksiyonlarında bulunmaktadır. Tamamı benim zevklerime göre seçilmiştir. İşte 2013 abiye modelleri, tadını çıkarın :))

13 Ocak 2013 Pazar

Abiye

Abiye özel gecelerin herzaman vazgeçilmez kıyafeti olmuştur. 2013 yılının abiye modellerini inceleyenler bu senenin özellikle mavi abiye modellerinin çok fazla arttığını görebilir, ben özel gecelerde siyah abiye modellerinin tercih edilmesinden yanayım.

2012 abiye modelleri genelde kısa modellerden oluşmaktaydı. bu sene ise daha uzun modeller bizleri karşılamakta. moda evleri son koleksiyonlarında siyah abiyeler ve stil yönetimleri konusunda elinden geleni yaptığını göstermekte. siyah abiye alırken yapılacak ilk sey abiyenin üzerinizden nasıl durduğuna bakmaktır.

2013 yılı öncelikle herkese mutluluk ve şans getirsin, bunun dışında 2013 abiye modelleri şimdiden vitrinlerde yerlerin aldılar bile. sizde abiye arıyorsanız kesinlikle abiye sitesine girin derim. abiye budur tüm bu modelleri tek çatı altında toplayan bir web sitesi , abiye almadan önce kesinlik girin ve inceleyin. herkese iyi günler.

12 Ocak 2013 Cumartesi

ABİYE BUDUR: Jimmy Key 2013 Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Jimmy Key 2013 Elbise Modelleri: Elbise modellerinde rahatlık ve sadelik arayan kadınlar, jimmy key elbise modellerinde istedikleri sadeliği fazlasıyla bulacaklar.

ABİYE BUDUR: Balo Elbiseleri | Yüzlerce Model Bir Arada

ABİYE BUDUR: Balo Elbiseleri | Yüzlerce Model Bir Arada: Balo kelimesi, italyanca dans etmek anlamına gelen ballare kelimesinden türediği konusunda fazlaca süphelerim var. Balo ve dans birbirin...

10 Ocak 2013 Perşembe

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler: Kadınlara kendisini özel, güzel ve seksi hissettiren en bilindik giysidir kırmızı elbiseler . Uygun makyaj ve ortamda kadını çekici hatta u...