23 Mart 2013 Cumartesi

2013 saç modelleri

Sürekli aynı saç modeli ile gezmekten sıkılanlar varsa, işte 2013 yılının en trend saç modelleri.  Saçınızın şekli ve modeli ne olursa olsun. Bu modeller sizi bambaşka bir kadın yapmaya yetecektir. Kendi kendinize uygulayabileceğiniz bu modeller ile en trendy saçlara sahip olacaksınız. Uzun saçlar için değişik fön teknikleri ile modern bir görünüm.  Kısa saçlar için ıslak ve çekici modeller, minimal detaylar, retro dalgalar, düşük bel topuzlar. Tüm bu modelleri yıl boyunca bol bol deneyebilirsiniz.

Fotoğraflar için linki tıklayın...

http://abiyebudur.blogspot.com/2013/03/2013-en-trend-sac-modelleri.html

2013 saç modelleri

17 Mart 2013 Pazar

Elbise

Yeni sezonun yaklaşması ile binlerce elbise modeli vitrinde tekrardan boy göstermee başladı. Hem daha renkli hemde daha rahat biçimde. bir çok marka bu sene rahat modelleri ön planda tutmaya çalışmış. Buda bizim işimize geliyor açıkçası. Ben özellikle mangonun elbise modellerine bayıldım. her çeşit elbise modeli mevcut. gece çıkarken şık bir elbise arıyorsanız mangoya kesin göz atın derim
elbise modelleri burdan bakabilirsiniz. onlarca mango elbise modeli bulunmakta.

Neyse bol elbiselerin dısında mango taşlı elbise modellerinede fazlasıyla yer vermiş, nişanda düğünde giymek için yaratılmış sanki bu elbiseler. Günlük giyim içinse çiçekli ve etnik desenli bir çok model hem de indirimli olarak mangoda satışta.  Çizgili kısa elbise modelleride çok hoş. Mango bence bu sene çok harika modeller üretti. uzun bol elbiseleri sevenler içinde modeller bulunmakta abiye budura girip tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

16 Mart 2013 Cumartesi

elbise modelleri 2013

Sıcak günler ufukta görünmekte artık, montları çıkarıp, cicili elbi modellerimizden birini seçip sokağa çıkma vakti yaklaşmakta. Yazın gelmesiyle birlikte yaz sezonu elbise modellerini tüm markalar vitrinlerinde sergilemeye başladı.

Bende birçoğunu gidip bizzat mağazada inceleme fırsatı buldum. Tüm modeller tek kelime ile harika, çiçek desenli elbise modelleri, bol kesim elbise modelleri, tül modeller binlerce çeşit var dersem heralde abartmış olmam.

Hala yaz alışverişine başlamadıysanız ve elbise almak istiyorsanız, artık dikkat edeceğiniz bir kaç şey kaldı.
birincisi elbiseyi sıcak bir günde giyeceğinizi düşünerek seçin. Bir çok marka bu yönde modeller üretiyorlar. pamuk elbiseler özellikle sıcak günlerde sizi rahat ettirecektir. Eğer vaktini yok ise magaza magaza gezecek bir internet adresi var 
http://abiyebudur.blogspot.com/http://abiyebudur.blogspot.com/ bu sitede bir çok markanın elbise modelleri bulunmakta.
diğer yazıda görüşmek üzere.